Menu
Sepetim

Evtekshome Hakkımızda

Evtekshome 2014 yılında kurulmuştur. Elimizde bulunan kumaşları değerlendirmek amacıyla kurduğumuz firmamızın, zamanla gelişeceğine inanmıştık. İlk etapta bu işi yapmak, aklımızda dahi yoktu. Ancak zaman içerisinde sektörümüzde hem tecrübemiz artmıştır hem de profesyonelliğimiz daha ileriye taşınmıştır.

Müşterilerimizin memnuniyetleri ve talepleri, firmamızın yeni ürünler üretmesini sağlamıştır. Satışa sunduğumuz her yeni ürünümüzle, bulunduğumuz sektördeki yerimiz daha üst sıralara çıkmıştır.

Yorgan, yastık, yatak koruyucu ped, yatak alezi, yastık alezi ve bunlar gibi ürünler satmaktayız. Firmamız hem toptan satış hem de perakende satış imkanı sunmaktadır. Evtekshome ‘un web sitesi üzerinden ve Instagram sayfasından satışını yaptığı ürünlerin tamamı, Evtekshome tarafından üretilmektedir. Ürünlerimizin gramaj, ölçü ve dolgu özellikleri müşterilerimizin talepleri doğrultusunda düzenlenebilmektedir. 

Hedefimiz

Evtekshome olarak hedefimiz; öncelikle müşterilerimizi her satın aldığı ürünle memnun etmeye devam etmektir. Aynı zamanda edindiğimiz her yeni tecrübeyle firmamızı daha ileri taşımaya da devam edeceğiz. Eminiz ki; profesyonelliğimiz, müşterilerimize sunduğumuz hizmetten ve satışa koyduğumuz bütün ürünlerin kalitesinden belli olmaktadır. Bu sebeple; özellikle profesyonelliğimizden ve ürün kalitemizden asla ödün vermemekte kararlıyız. 

Amacımız

Amacımız; ürünlerimizi satın alan müşterilerimize uykuları esnasında kendilerini rahat hissettirmek ve uyandıklarında ise güne hem dinamik hem de enerjik başlamalarını sağlamaktır.

2014 yılından bu yana müşterilerimizle kurduğumuz iletişimlerde gösterdiğimiz güler yüzümüzün yıllar sonrada aynı olacağından emin olabilirsiniz.