Menu
Sepetim

Yastık

Yastık

Yastık üretirken de müşterilerimizin talepleri, bizim önceliğimiz olmaktadır. Üretimini sağladığımız her üründe olduğu gibi yastık üretiminde de müşteriye özel olarak ölçü, gramaj ve kaliteyi düzenliyoruz. Bizden satın aldığınız yastıkların uzun ömürlü kullanıma uygun olmasına özen gösteriyoruz. Bunun için; iç dolgu maddelerinde ve kumaş kalitesinde en iyiyi tercih ediyoruz.

Kapitoneli Yıkanmaya Uygun Yastık

Evtekshome olarak üretimini sağladığımız yastıklar, çamaşır makinesinde yıkanmaya uygundur. Keçeleşme ve toplanma yapmamaktadır. Yastıklarımızın iç dolgularında merinos kuzu yünü kullanmaktayız. Aynı zamanda içi şiltelidir ve fermuarlı kapitone kılıflıdır.

Bambu Dolgulu Yastık Koruyucusu

Ayrıca sitemizden bambu dolgulu kapitone yastık koruyucuları da satın alabilirsiniz. Bu ürünlerimizin en önemli özelliği, her iki yönünü %100 pamuklu kumaştan üretiyor olmamızdır. İç astarlarının dayanıklı olması içinde tela kullanmaktayız. Kullanımları ise oldukça pratiktir. Müşterilerimiz bambu dolgu kapitone yastık koruyucu satın aldıklarında çamaşır makinelerinde yıkayabilirler. Yastık koruyucularımız yıkanmaya oldukça dayanıklıdır. Aynı zamanda ağız kısımları fermuarlıdır.

Peki, Doğru Yastık Seçimi Nasıl Yapılır?

İşte, müşterilerimizin yastık seçiminde dikkat edilmesi gerekenler nelerdir, şeklinde bize yönelttikleri sorunun cevabı:

  • Yastık, öncelikle kişinin güne dinç ve dinamik başlamasını sağlamalıdır.
  • Hem uyku esnasında hem de gün içerisinde duruşunuzu düzeltmelidir.
  • Ayrıca bir yastık, yatış pozisyonunuzun doğru olmasını sağlamalıdır ve böylelikle sizi dinlendiren niteliklere sahip olmalıdır.
  • Nefes alıp verirken size rahatlık sunmalıdır ve aynı zamanda uykuya dalarken sizi rahatsız etmemelidir.
  • Seçtiğiniz yastık omurganızı güvende tutmalıdır.
  • Terletmemelidir.
  • Yıkanmaya uygun özellikte olmalıdır.
  • Tercih ettiğiniz yastık hem uyku esnasında hem de uyku sonrasında yaşam kalitenizi yükseltmelidir.

Evtekshome: Kaliteli Yastık Yaşam Kalitenizi Artırır

Müşterilerimiz ürünlerimizden memnun olduklarında bizde bundan hem mutluluk hem de gurur duymaktayız. Bu nedenle müşterilerimizin memnuniyeti Evtekshome firmamız için son derece önem taşımaktadır. Kaliteli malzemeler kullanarak kaliteli ürünler üretmekteyiz. Profesyonelliğimizi takdir eden tüm müşterilerimizin başka kişilere ürünlerimizi önermesi de bizim için onur vericidir.

“Kaliteli ürün yaşam kalitesini artırır” düşüncesine sahip bir firma olarak, bizde ürünlerimizde kaliteden kesinlikle ödün vermeyeceğimizi tüm müşterilerimize söylemek isteriz. Firmamızın ürünlerine Instagram sayfamızdan da ulaşabilirsiniz.

Marka: Evtekshome
Bambu dolgu Kapitone Yastık Koruyucu - Çift Taraflı Bambu yastık koruyucu ürünümüzün her iki yüzü de %100 Pamuklu kumaştandır ve iç astarında dayanıklı olsun diye tela vardır.Pratik kullanım için yastık koruyucu ürünümüzün ağız kısmı fermuarlıdır.Çamaşır makinasında yıkamaya dayanıklıdır.Evtekh..
90,00TL
Vergiler Hariç:90,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)