Menu
Sepetim

Blog RSS Feed

08 Haz Doğru Yastık Seçimi Nasıl Yapılır?
editör 0 19
Doğru yastık seçimi yapmak, omurgaların korunması ve de daha sağlıklı bir hayat sürdürmek için son derece önemlidir. Öyle ki yastık seçerken omurganın doğal pozisyonu mutlaka dikkate alınmalıdır. Gece..
02 Haz Sararan Yastıklar Nasıl Temizlenmeli?
editör 0 22
Yaşam alanlarında temizliği sağlamak, sağlıklı yaşam için önemli bir gerekliliktir. Öyle ki insanlar her gün aynı yastığa başını koyarak, günün yorgunluğunu atmak isterler. Ancak evlerdeki her köşenin..
04 Haz Lekeli ve Sararan Yataklar Nasıl Temizlenir?
editör 0 29
Bir insan yaklaşık olarak ömrünün 3’te 1’ini sadece yatak üzerinde uyuyarak geçiriyor. Bunu daha öncesinde bir yerlerde duymuş muydunuz? Eğer duymadıysanız şimdi öğrenmenin tam zamanı. Ömrün 3’te 1’in..
01 Haz Yastıklar Makinede Yıkanır Mı?
editör 0 27
Konforlu bir yatak ile konforlu bir uyku çekmenin vakti geldi de geçiyor… Eğer uykunuza önem veriyorsanız ve gün içerisinde dinamik bir şekilde işlerinizi yapmak istiyorsanız, öğrenciyseniz okulda ene..
31 May Sararmış Yatak Nasıl Temizlenir?
editör 0 28
Evlerimizde kullandığımız yastıklar, yataklar veya nevresimler sararabilir, özelliğini kaybedebilir. Kısacası farklı farklı sorunlar yataklarınız, nevresimleriniz veya yastıklarınız sizlere problem ya..
06 Haz İdrar Kokusu Yataktan Nasıl Çıkar?
editör 0 23
Yaşam alanlarında yatalak hasta, çocuk ya da evcil hayvanı olan kişilerin en sık karşılaştığı sorunlardan biri de idrar kaçırma ve buna bağlı olarak da yataklarda ortaya çıkan idrar kokusudur. İdrar, ..
03 Haz Sararmış Yastık Kılıfları Nasıl Temizlenir?
editör 0 25
Evlerimizde sürekli kullandığımız yastıklar, kılıflar veya nevresimler… Bunların her birisi günlük kullanım olarak geçtiği için sürekli olarak kirlenmekte ve cildimiz dahil bir çok alanda bizlere eksi..
05 Haz Yastık Nasıl Doldurulur?
editör 0 26
Yorgun geçen günlerin ardından her insan konforlu bir yaşam alanına ihtiyaç duymaktadır. Öyle ki evlerimiz hem dinlenmek hem de iyi zaman geçirmek için en ideal alanlar arasında yer alır. Evlerde raha..
07 Haz Doğru Yastık Seçimi Neden Önemli
editör 0 19
Doğru yastık seçmek, insan sağlığı açısından son derece önemlidir. Öyle ki yapılan birçok araştırma da net olarak gösteriyor ki yanlış yastık seçimi hem boyun omurgasını bozuyor hem de ilerleyen süreç..
26 May Yastıklar Nasıl Yıkanmalı? Dikkat Edilmesi Gerekenler
0 31
Yaşam kalitemizi büyük ölçüde arttıran ve temel ev eşyalarımız arasında ilk sıralarda yer alan yastıklar, güne enerjik ve sıcak bir şekilde başlayabilmemiz için en önemli faktörlerden bir tanesidir. İ..
28 May Yorgan Nasıl Yıkanır? Yorgan Temizliği
0 34
Çarşaflar ve nevresimleri düzenli bir şekilde yıkıyor, kurutuyor ve temizliyoruz fakat yorganlar konusunda hep bir ‘’bugün yıkayacağım, kim uğraşacak, kim yıkayacak’’ şeklinde hep bir erteleme söz kon..
29 May Yün Yorgan ve Battaniyeler Nasıl Temizlenmeli
editör 0 20
Soğuk geçen kış aylarının olmazsa olmazı yün yorgun ve de battaniyelerdir. Kış boyunca vücudumuzu sıcacık tutan bu tarz ürünler, yaz aylarının gelmesiyle birlikte temizlenmeye başlar. Özellikle de evd..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 24 (2 Sayfa)