Menu
Sepetim

Blog RSS Feed

08 Haz Doğru Yastık Seçimi Nasıl Yapılır?
editör 0 143
Doğru yastık seçimi yapmak, omurgaların korunması ve de daha sağlıklı bir hayat sürdürmek için son derece önemlidir. Öyle ki yastık seçerken omurganın doğal pozisyonu mutlaka dikkate alınmalıdır. Gece..
04 Haz Lekeli ve Sararan Yataklar Nasıl Temizlenir?
editör 0 142
Bir insan yaklaşık olarak ömrünün 3’te 1’ini sadece yatak üzerinde uyuyarak geçiriyor. Bunu daha öncesinde bir yerlerde duymuş muydunuz? Eğer duymadıysanız şimdi öğrenmenin tam zamanı. Ömrün 3’te 1’in..
03 Haz Sararmış Yastık Kılıfları Nasıl Temizlenir?
editör 0 145
Evlerimizde sürekli kullandığımız yastıklar, kılıflar veya nevresimler… Bunların her birisi günlük kullanım olarak geçtiği için sürekli olarak kirlenmekte ve cildimiz dahil bir çok alanda bizlere eksi..
26 May Yastıklar Nasıl Yıkanmalı? Dikkat Edilmesi Gerekenler
0 138
Yaşam kalitemizi büyük ölçüde arttıran ve temel ev eşyalarımız arasında ilk sıralarda yer alan yastıklar, güne enerjik ve sıcak bir şekilde başlayabilmemiz için en önemli faktörlerden bir tanesidir. İ..
28 May Yorgan Nasıl Yıkanır? Yorgan Temizliği
0 144
Çarşaflar ve nevresimleri düzenli bir şekilde yıkıyor, kurutuyor ve temizliyoruz fakat yorganlar konusunda hep bir ‘’bugün yıkayacağım, kim uğraşacak, kim yıkayacak’’ şeklinde hep bir erteleme söz kon..
19 Haz Yün Yorgan Nasıl Yıkanır - 2021
evtekshome 0 538
Merhabalar , size bu yazımda nerde nasıl hatalar yaptığınızı yazacağım  Birebir olarak müşterilerim ile iletişim halinde olduğum için Yün Yorgan yıkarken yapılan hataları da anlayabiliyoruz . Memle..
01 Mar Kuzu yününün bilinmeyen doğal faydaları -Yeni 2022 ?
0 170
Kuzu yünü faydalarını yazamaya başlayalım , eminim hepsini sizde biliyorsunuzdur :) ama şaşırtacağım sizi  , hadi başlayalım . Kendimce birkaç tane yazmak istedim ama sonra büyük resmi görmeye çalışın..
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)